Pierwsze wakacje naszych dzieci

Kiedy przychodzi czas, kiedy stwierdzamy, że nareszcie można wybrać się z naszymi dzieciakami na pierwsze wakacje, zaczynamy się zastanawiać, jakie miejsce byłoby najodpowiedniejsze na pierwszy raz. Zwykle dochodzimy do wniosku, że wakacje nad morzem zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Bez względu na to, w jakim wieku są nasze dzieci.

Dlaczego właśnie wakacje nad morzem?

Głównie dlatego, że w prosty sposób jesteśmy w stanie znaleźć zajęcie dla naszych dzieciaków – ogromne, piaszczyste plaże widziane po raz pierwszy w życiu robią na dzieciach niesamowite wrażenia, a te mogą godzinami bawić się w konstruktorów zamków z piasku. Wy w tym czasie doglądacie dzieciaków i cieszycie się słońcem oraz plażą. Jeśli tego byłoby mało, możecie również wybrać się na przejażdżki rowerowe czy na piesze wycieczki – miejsc nie brakuje.

Jakie miejsca noclegowe najlepiej wybrać?

Ofert nie brakuje – noclegi w Rewalu są bardzo zróżnicowane. Można wybierać wśród pól kempingowych oraz namiotowych, pensjonatów, hoteli, prywatnych kwater oraz apartamentów. Ceny będą oczywiście uzależnione od standardu danego miejsca, jednak z pewnością dużo niższe niż w przypadku wielkich miast, jak Sopot czy Łeba.