Ciekawe

Prezent dla osób aktywnych

Poszukiwania prezentów gwiazdkowych dla wielu z nas jest zadaniem ponad siły. Znalezienie oryginalnego i jednocześnie funkcjonalnego prezentu to nie lada wyzwanie, jednak uśmiech na twarzy osoby obdarowanej wynagrodzi wszelkie trudy. Jaki prezent ucieszy osoby aktywne zawodowo?

Organizery, kalendarze

W czasach, kiedy powszechne jest korzystanie z tabletów, smartfonów oraz laptopów posiadanie organizera nie jest oczywiste. Coraz więcej osób pragnie jednak mieć w pod ręką klasyczny kalendarz, szczególnie kiedy zdarza się, że urządzenie elektroniczne zawiodło z powodu braku prądu. Kalendarz książkowy okazuje się być nie tylko modnym dodatkiem, ale przede wszystkim funkcjonalnym elementem codziennej pracy. Kalendarze sprawdzają się najlepiej w przypadku osób pracujących w trasie. Możliwość szybkiego zapisania istotnych informacji, jak i numerów telefonów, tworzenia notatek – to tylko niektóre z możliwości, jakie daje ten przedmiot. Użytkownicy chwalą sobie również nowoczesny design tych produktów. Nic w tym dziwnego – każdy producent kalendarzy dba o to, aby jego produkt był nie tylko użyteczny, ale też ciekawy wizualnie. W tym celu stosuje się najczęściej nietypowe materiały okładek – skórę, materiały tekstylne, wzmocnioną tekturę. Producenci znają także najnowsze trendy i umieszczają na okładkach desenie nawiązujące do przyrody i natury.
Również wnętrze kalendarza cieszy oczy – jest to zasługą doświadczonych grafików komputerowych. Logiczne rozstawienie kolejnych elementów i przejrzystość to najważniejsze cechy dobrego kalendarza książkowego. Każdy dzień to zazwyczaj jedna strona – znajdują się na niej informacje o dacie, wchodzie i zachodzie słońca, imieninach, ważnych świętach. W kalendarzach znajdziemy zakładkę przymocowaną na stałe do grzbietu produktu.
Szukasz kalendarza? Odwiedź stronę javro.pl – producenta kalendarzy książkowych i galanterii skórzanej.

Previous ArticleNext Article
ambitches.org zobacz wiecje zobacz