Ciekawe

Poznaj najbardziej magiczne zakątki Polski

To w polskich górach znajdziesz największą różnorodność, jakiej można tylko zapragnąć, jeśli chodzi o ciekawie spędzony czas jedynie we dwoje, czy nawet z całą rodziną. Góry są uniwersalne, ponieważ nawet przy złej pogodzie jest masa rzeczy, które można robić oraz całe mnóstwo różnorodnych atrakcji, które warto obejrzeć. Wakacje w górach zachwyca każdego, nawet największego sceptyka takich wyjazdów.

Gdzie będzie najlepiej?

Jeśli jedziesz faktycznie po to, żeby odpocząć, dobrze będzie znaleźć miejsce mniej zaludnione niż okolice Zakopanego czy Cisnej w Bieszczadach – tamte oblegane są w zasadzie zawsze, bez względu na porę roku. Jeśli marzy ci się spokój oraz różnorodność, jedź raczej w zachodnim kierunku, gdzie znajdziesz Karkonosze – równie piękne, a do tego niekoniecznie tak bardzo oblegane przez turystów.

Jakie noclegi najlepiej wybierać?

Najlepsze będą te zlokalizowane blisko miejsc, jakie was interesują, aby je zwiedzić czy zaliczyć na trasie wycieczki. Możesz również wybrać na przykład noclegi w Karpaczu i wtedy zyskujesz pewność, że bez względu na aurę będziesz blisko najciekawszych obiektów, zabytków czy cudów przyrodniczych oraz krajobrazowych.

Previous ArticleNext Article