Zdrowie i Uroda

Podkreśl piękno swoich dłoni

Kobiety od wieków korzystają z biżuterii, która pełni funkcje ozdobne. Niewiele z nas jednak wie, że dobór biżuterii powinien zawsze opierać się nie tylko na naszych potrzebach estetycznych, ale również na budowie naszego ciała. Doskonale zależność tę ukazuje odpowiednio dobrana bransoletka.

Szczegół, który przyciąga spojrzenia

Biżuterię nosimy nie tylko po to, by dopełniła ona naszą kreację, ale też po to, aby skutecznie przyciągnąć uwagę do tych partii naszego ciała, które według nas są piękne i odciągnąć od tych, które mają irytujące nas mankamenty. A ponieważ wizytówką kobiety są jej dłonie, to właśnie bransoletki stanowią nieodzowny element jej biżuterii. Dlatego też bransoletek nigdy nie powinno nam kobietom brakować. Należy przy tym pamietać, że jeśli mamy szerokie i dość masywne dłonie, bransoletkę powinnyśmy nosić kilka centymetrów nad linią nadgarstka. Dzięki temu subtelnie wysmuklimy dłoń i dodamy jej uroku.

Jaką bransoletkę wybrać do sukni wieczorowej?

Jeśli czeka nas przyjęcie, na które mamy się elegancko ubrać, to bez wątpienia przyda się nam piękna bransoletka. Doskonałym pomysłem, który pozwoli nam wyróżnić się w tłumie, są bransoletki ręcznie robione. Jeśli na taki rodzaj się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że wśród gości będziemy wyglądały oryginalnie. Rzecz tylko w tym, aby bransoletkę dobrać idealnie do kreacji. Po pierwsze musi ona być harmonijna. Co to znaczy? Że jeśli wybrałyśmy bardzo delikatną kreację, minimalistyczną pod kątem zdobień, możemy pozwolić sobie na bransoletkę, która będzie bardziej wyrazista, ale też bez przesady. Jeśli natomiast nasza suknia jest pełna zdobień, wówczas bransoletka powinna być delikatna, aby nie wprowadzać wrażenia chaosu. Ważne jest też, aby kolorystycznie nawiązywała do kreacji oraz wykonana była z materiału, z jakiego wykonane są pozostałe elementy biżuterii, czy ozdoba sukni.
Bransoletka dobrana idealnie do kreacji, nie tylko ją dopełni, ale również pozwoli podkreślić piękno Twoich dłoni. Dlatego też nigdy nie rezygnuj z tej właśnie biżuterii.

Previous ArticleNext Article
masystem.pl .pl dled.com.pl