Ciekawe

Oryginalne meble ogrodowe: bujak ogrodowy, leżanka

Meble takie jak bujak ogrodowy czy sofa narożna są jednymi z najchętniej kupowanych w sklepach z wyposażeniem outdoorowym. Chcąc zaaranżować nasz taras czy ogród w sposób nietuzinkowy i ciekawy wybierajmy meble piękne, ale również trwałe. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych meblach? Czy zapewnią nam one komfort i wygodę?

Bujak ogrodowy w strefie relaksu

Wśród najchętniej wybieranych mebli ogrodowych od lat króluje bujak ogrodowy. Nowoczesny fotel wiszący to propozycja dla osób, które cenią bujanie w obłokach! Bujak ogrodowy pozwoli nam bezpiecznie schować się w wygodnym kokonie wypełnionym poduszkami i oddać się marzeniom. Taki bujak ogrodowy to również świetna atrakcja dla dzieci, które pokochają bujanie się w promieniach słońca. Nowoczesny bujak ogrodowy wykonany jest z tworzyw zabezpieczonych przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również przed działaniem wody czy silnego promieniowania UV. Na długi czas zachowa on swój kształt, jak również żywy kolor.

Bujak ogrodowy to nie jedyny mebel, który odmieni nasz taras czy ogród. Ciekawym rozwiązaniem są leżanki ogrodowe z możliwością regulowania zagłówka. Leżanki te posiadają często niewielkie kółka, dzięki którym możemy bez trudu zmieniać położenie mebla zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Leżanka pozwoli na wygodne opalanie się, ale również czytanie książek czy drzemkę w promieniach słońca.

Jak jeszcze urozmaicić strefie wypoczynku?

Chcąc odpoczywać komfortowo bujak ogrodowy czy leżankę możemy uzupełnić wstawiając w strefę relaksu ogrodowy parasol przeciwsłoneczny. Nowoczesne parasole zaskoczą nas wysoka jakością oraz skuteczna ochroną przed silnym promieniowaniem UV. Parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia do naszych potrzeb.

 

 

 

Previous ArticleNext Article