Zdrowie i Uroda

Naturalne powiększanie biustu

Istnieją różnorodne sposoby na powiększenie biustu, wśród których niekoniecznie dominuje zabieg w specjalistycznej klinice. Warto poznać naturalne sposoby na powiększenie biustu, które można wykonywać w domu.

Naturalne sposoby na powiększenie biustu

Ćwiczenia fizyczne są bardzo dobra metoda na naturalne powiększanie biustu, ujędrnienie piersi i wymodelowanie biustu. Co prawda nie zmienią one wielkości biustu, ale poprawią jędrność i kształt, co także jest ważnym aspektem dla każdej kobiety. Jakie ćwiczenia warto wykonywać? Przede wszystkim damskie pompki, ściskanie dłoni, łączenie łokci za plecami, czy też korzystanie z hantli. To doskonały przepis na piękne piersi, które w przyszłości nie ulegną wiotczeniu i długo zachowają młodość i pożądany kształt. Jednak ćwiczenia trzeba wykonywać systematycznie, co przyniesie pożądane efekty.

Operacja powiększenia biustu

Wiele kobiet decyduje się na podjęcie kroku, jakim jest wszczepienie implantów. Lekarz wkłada implant po nacięciu mięśnia piersiowego, fałdy podpiersiowej lub dołu pachowego. Implanty pomagają powiększyć biust nawet o kilka rozmiarów, jednak warto pamiętać o tym, że jest to operacja dosyć ryzykowna i grożąca powikłaniami. Zabieg wykonuje specjalista, na sali operacyjnej, używając znieczulenia. Po operacji kobieta dochodzi do siebie przez kilka tygodni, po których może cieszyć się większymi piersiami.

Powiększanie piersi tłuszczem

Powiększanie piersi tłuszczem to dosyć kontrowersyjna metoda, z której korzysta niewielki odsetek kobiet. Na czym polega taki zabieg? Czy jest bezpieczniejszy niż implanty? Zabieg jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, pozwala skorygować i podnieść piersi. Wypełniaczem jest tłuszcz pacjentki (pobrany np. z ud, pośladków). Co ciekawe, taka opcja może dać naturalne i trwałe efekty, jest rozwiązaniem trochę bezpieczniejszym od operacji powiększenia biust za pomocą implantów. Ponadto, nie ma tutaj pewnej sztuczności, która czasami jest widoczna w biustach z implantami.

Naturalne powiększanie biustu za pomocą domowych sposobów nie daje spektakularnych efektów, ale pozwala na zachowanie młodości i odżywia skórę. Ostatecznym krokiem jest skorzystanie z operacji, jednak wtedy nie można mówić o naturalności. Operacje zawsze niosą za sobą pewne ryzyko powikłań i niepowodzenia, dlatego warto rozważyć wszystkie wady i zalety.

Previous ArticleNext Article