Dom i Wnętrze

Krzesła biurowe

Krzesło biurowe jest jednym z najbardziej potrzebnych mebli w niemalże wszystkich miejscach pracy. Krzesło może być ergonomiczne tylko wtedy, gdy prawidłowo dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika i rodzaju wykonywanej pracy. Wybierz zatem odpowiednio ergonomiczne krzesło biurowe, a poczujesz ulgę i swobodę w całym swoim ciele.

Jak dokonać właściwego wyboru? Jakie są rodzaje krzeseł biurowych?

Wybór odpowiednio ergonomicznego krzesła biurowego jest niełatwą decyzją. W Polsce biura, a mianowicie siedzące stanowiska pracy istnieją na terenie całego kraju. Praca na siedząco jest już normą. Należy zatem dobrać wygodne i ergonomiczne krzesła biurowe.Krzesła biurowe mają wiele rozmiarów czy też kształtów, nie wspominając już o rozmaitym wyborze kolorystycznym. Niektóre z nich zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadały wymaganiom wykonywanej pracy, podczas gdy inne były dopasowane do rodzaju ciała. Rzućmy okiem na różne opcje fotela, aby pomóc Ci zdecydować, który z nich potrzebujesz. Krzesło musi zapewniać maksymalny komfort użytkownikom, którzy mogą siedzieć przez długie okresy, często pracując w stresujących sytuacjach. Krzesła zaprojektowane są tak, aby sprzyjać zdrowemu wyglądowi, wspierając ciało podczas poruszania się w fotelu. Często zaprojektowany z zagłówkiem i mechanizmem „swobodnego unoszenia się”, aby użytkownik mógł się oprzeć, aby oglądać monitory, które są wieszane wysoko na ścianach.

Krzesła biurowe Tychy – coś dla dyrektorów!

Z podłokietnikami, zagłówkiem i możliwością rozkładania się, krzesło wykonawcze obsługuje kogoś, kto spędza wiele godzin na krześle. Wysokiej jakości fotele z zagłówkami poruszają się wraz z krzesłem, gdy użytkownik odchyla się – nie trzeba tutaj używać dźwigni czy specjalnych gałek do regulacji krzesła biurowego.

Krzesła bariatryczne

Krzesełka do „dużych obciążeń” są zaprojektowane do siedzenia co najmniej +/-150 kg. Krzesła bariatryczne są zaprojektowane dla ciężarów do obciążeń znacznie powyżej 250 kg, a nawet do ponad 300 kg. Wzmocnienie ze stali zapewnia wytrzymałość, żelowe/gęste piankowe siedziska zachęcają do prawidłowej postawy i równomiernego rozłożenia naszego ciężaru ciała.

Standardowe krzesła biurowe

W większości polskich biur można zauważyć więcej krzeseł do zadań biurowych niż krzeseł innego typu. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być wygodne i ergonomiczne. Fotele wysokiej jakości wyposażone są w technologię siedzeń o podwójnej gęstości która zapewnia komfort po wielu godzinach siedzenia w fotelu. Wiele firm zajmujących się sprzedażą krzeseł biurowych daje użytkownikom możliwość zaprojektowania swojego indywidualnego krzesła. Do wyboru jest kształt tylnego oparcia, rozmiaru siedziska oraz wysokości czy technologi podłokietników.

Siatkowe krzesła

Jest to nic innego, jak połączenie nowoczesnego wyglądu z komfortem siedzenia jaki dają tego typu krzesła. Niektórzy uważają że krzesła z oparciem siatkowym nie dają pełnego komfortu naszym plecom w przeciwieństwie do tego co dają fotele z oparciem z tkaniny. Technologia siedzeń o dwóch gęstościach może również pomóc w zmniejszeniu ewentualnego bólu mięśni.

Krzesła dla gości

Krzesła biurowe Tychy oferują nie tylko krzesła dla pracowników, ale również dla gości czy uczestników spotkań. Fotele te są stworzone z myślą o dobrym dopasowaniu i ewentualnym łatwym przechowywaniu. Mimo to siedziska te są niezwykle wygodne, tak aby gość dobrze się na nich czuł. Podstawy chromowane lub stalowe nadają im wytrzymałość i trwałość do użycia w różnych ustawieniach konfiguracyjnych.

Krzesła przemysłowe

Niekiedy zdarzają się branże w których potrzeba innych krzeseł. Dysponujemy asortymentem krzeseł kreślarskich czy przemysłowych dla użytkowników siedzących na ławkach lub przy biurkach na podwyższeniu.

Drobne krzesła

Są skierowane dla ludzi niższego wzrostu, tak aby pracowało im się wygodniej i wydajniej. Takie krzesła pozwolą im na siedząco dotykać nogami podłogi. Ma to też korzystny wpływ na ułożenie ciała oraz poprawną i właściwą ergonomię pracy.

Mamy nadzieję że nasza oferta krzeseł biurowych w Tychach pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego siedziska dla Ciebie i Twojego biznesu!

Previous ArticleNext Article