Dom i Wnętrze

Klasyczne zadaszenie tarasu w nowoczesnej odsłonie

W poszukiwaniu idealnego miejsca wypoczynkowego w trakcie lata coraz częściej myślimy o własnych tarasach i ogrodach. Posiadając nawet niewielki skrawek zieleni obok domu jesteśmy w stanie zaaranżować go funkcjonalnie i ciekawie – wystarczą odpowiednie meble i dodatki. Co wybrać, aby cieszyć się wygodą blisko domu?

Zainspiruj się propozycjami topowych producentów

Nie musimy zastanawiać się, jakie meble będą dla nas najlepsze – pomogą nam w tym sami producenci. Przeglądając ich oferty znajdziemy nie tylko typowe zdjęcia produktowe, ale przede wszystkim ciekawe aranżacje wśród zieleni, które bez trudu możemy skopiować we własnym tarasie czy w ogrodzie. Korzystając z gotowych propozycji nie tylko oszczędzamy nasz czas, ale i pieniądze!

Wybierając idealne meble ogrodowe pamiętajmy o tym, aby były one wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Obecnie do najchętniej kupowanych zalicza się meble technorattanowe, których stelaże tworzone są z lekkich elementów aluminiowych.

Trwała i elegancka tarasola nad naszymi głowami

Wśród rozwiązań chętnie stosowanych na tarasach coraz częściej wymienia się tarasolę. To nowoczesne zadaszenie tarasu to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem – tarasola pozwoli w sposób nietuzinkowy ozdobić taras i całkowicie odmienić jego oblicze. Na stronie tarasola.pl znaleźć można wyjątkowe modele tarasoli, dostosowane do różnych gustów.

Tarasola wykonana z trwałych materiałów

Konstrukcja tarasoli tworzona jest z aluminiowych profili malowanych proszkowo. Kolor konstrukcji wybiera kupujący. Najchętniej wybierane modele tarasoli posiadają dach tworzony z aluminiowych lameli obracających się o 135 stopni. Użytkownik sam decyduje, jak wiele światła ma wpaść pod tarasolę. Lamele w pozycji zamkniętej sprawiają, że dach jest całkowicie wodoodporny.

Previous ArticleNext Article