Technologia

Fotobudka Śląsk – idealny pomysł na uświetnienie srebrnych i złotych godów

Organizowanie srebrnych i złotych godów może być takim przedsięwzięciem jak organizacja wesela. W końcu ślub niekoniecznie bierze się raz w życiu, a złote gody z pewnością można przeżywać tylko raz. Zatem na celebrowanie zarówno srebrnych, jak i złote godów warto zaangażować firmę eventową i wynająć fotobudkę.

Fotobudka Śląsk – niezapomniana zabawa tematyczna

Bardzo popularne jest organizowanie imprez tematycznych. Również srebrnym i złotym godom może towarzyszyć jakiś motyw przewodni. Mogą to być lata młodości dostojnych jubilatów. Wtedy fotobudkę można przygotować wystylizowaną na określoną dekadę. Fotobudka może być oklejona z zewnątrz zdjęciami jubilatów, bądź imionami i życzeniami na ślubny jubileusz. Będzie to z pewnością dodatkowa niespodzianka dla nich, jeśli samą imprezę organizują dzieci lub wnuki. W fotobudce mogą zaś znaleźć się osobliwe gadżety związane z młodością pary. Mogą to być peruki z fryzurami charakterystycznymi dla tamtych lat, które nosili, a także okulary, biżuteria, czy nakrycia głowy. Goście z pewnością świetnie będą się bawić wcielając w postaci z lat 60-tych czy 90-tych. Zdjęcia wykonane w fotobudce można przesłać na portal społecznościowy i podzielić ze znajomymi udziałem w wyjątkowym rodzinnym jubileuszu.

Fotobudka Śląsk – opatrz zdjęcia komentarzem i baw się z innymi

Wszystkie zdjęcia wykonywane w fotobudce podczas imprezy mogą zostać opatrzone komentarzem dołączonym do zdjęcia. Można wybrać nawet czcionkę i jej rozmiar. Do zdjęcia można również dołączyć różne grafiki. Choć współczesne telefony komórkowe również dają takie możliwości, to jednak zabawa nie jest ta sama, zważywszy na różnorodność gadżetów, a także możliwość zmieszczenia w jednym kadrze zdjęcia typu selfie aż 6 osób. Można zatem zatrzymać wyjątkowe chwile w gronie swoich najbliższych. Co więcej w fotobudce można wydrukować wszystkie zdjęcia w najwyższej jakości, a tego nie zagwarantuje telefon komórkowy. Takie zdjęcie można później oprawić w ramkę lub podarować w albumie jubilatom z życzeniami od wszystkich gości jako dodatkowy prezent. Będą go sobie z pewnością bardziej cenić niż najdroższe podarunki i wracać do wspomnieć ilekroć otworzą album.
Fotobudka Śląsk to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, ale również zatrzymania miłych chwil na dłużej dzięki wykonanym zdjęciom. Warto zatem wynająć ją na wyjątkowy jubileusz, którym mogą być również inne rocznice, nie tylko te srebrne i złote. Celebrowanie ważnych wydarzeń w rodzinnym gronie to śląska tradycja. Warto wpisać w nią również fotobudkę.
Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk

Previous ArticleNext Article