Ciekawe

Dokształcaj się bez wychodzenia z domu!

W Polsce do niedawna nie mieliśmy wielu możliwości zdobywania nowych kwalifikacji. Mogliśmy samodzielnie zapisywać się na prywatne szkolenia lub też korzystać ze szkoleń organizowanych przez pracodawcę, jednak z tej ostatniej opcji korzystać mogli jedynie zatrudnieni w korporacjach. Jak wygląda to dzisiaj?

Korzystaj z platform e-learningowych!

Jednym ze sposobów na poszerzanie naszych kwalifikacji zawodowych jest korzystanie z platform e-learningowych. Stają się one coraz popularniejsze w Polsce, a wynika to z szerokiego zakresu oferowanych usług. Na platformach znajdziemy profesjonalne szkolenia dotyczące najpopularniejszych programów komputerowych, wykorzystywanych w polskich firmach. Do najczęściej wybieranych należy kurs Autocad, ale także kursy związane z programami graficznymi, oprogramowaniem dotyczącym aranżowania wnętrz, tworzenia grafik do gier komputerowych. Kursy tworzone są przez doświadczonych profesjonalistów z konkretnych dziedzin. Materiały wideo przygotowywane są w języku polskim. Kursy pogrupowane są od podstawowych po średniozaawansowane, dodatkowo w każdym opisie przeczytamy o czym jest konkretny materiał. To sporo ułatwia – szybko znajdziemy poziom, który będzie odpowiadał naszym umiejętnościom.

Jak kupować kursy?

Kupowanie kursów wymaga zrejestrowania się jako użytkownik na danej platformie. Kolejno wkładamy interesujące nas produkty do wirtualnego koszyka – tak samo, jak w przypadku każdych zakupów internetowych. Za zakupione kursy płacimy online. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty materiały są przypisywane na stałe do naszego konta.
Niewątpliwą zaletą korzystania z platform e-learningowych jest możliwość nauki bez wychodzenia z domu – to spora wygoda i możliwość oszczędności czasu.

Previous ArticleNext Article