Turystyka

Bukowina Tatrzańska – idealna na wczasy z dziećmi

Poszukując idealnego miejsca na jesienny wypad z rodziną w góry z pewnością większości z nas przyjdzie do głowy Podhale. Ten wspaniały region Polski kojarzony jest przede wszystkim z Tatrami, ale nie tylko. Podhale to również Zakopane, nazywane zimową stolica Polski. Dla osób poszukujących spokoju i ciszy nie jest to jednak miejsce do odpoczywania. Warto zwrócić uwagę na piękną Bukowinę – kameralne miasteczko położone kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego.

Czym zaskoczy nas Bukowina?

Bukowina Tatrzańska to niewielka osada słynąca przede wszystkim z licznych stoków narciarskich. Miłośnicy sportów mogą miło spędzić tu czas jednak także w innych porach roku. Wiosną i latem turyści zachęcani są do zwiedzania okolicznych szlaków pieszych, jesienią do zdobywania okolicznych szczytów i przejażdżek rowerowych.
Bukowina jest doskonale przygotowana na przyjazd gości – szeroka baza noclegowa oraz gastronomiczna sprawia, że każdy znajdzie tu idealne miejsce do spania i skosztowania regionalnej kuchni.
W Bukowinie nie uświadczymy dużej grupy turystów jak na popularnych Krupówkach – dlatego też miejsce to cenione jest przez rodziny z małymi dziećmi. Cisza i spokój Bukowiny sprzyja odpoczynkowi!
Szukasz przytulnego miejsca dla siebie i swoich bliskich? Sprawdź naszą ofertę – tani bukowina noclegi z wyżywieniem.

Previous ArticleNext Article